تبلیغات
تمام دنیای من - قلبم شکست....
قلبم شکست....
خدایی خیلی سخته که آدم طرفدار سرسخت یه گروه یا یه خواننده باشه ولی بدونه که تا آخر عمرش نمیتونه حتی یه بارم توی یه کنسرتشون شرکت کنه!!

خیلی سخته با این واقعیت کنار بیای و بازم طرفدار باشی....اشتباه نکنین منت نمیذارم دارم شرایط رو توصیف میکنم!

من کلا با موسیقی و آهنگ ها و گروه های مختلف بزرگ شم و میتونم بگم طرفداری تووجودمه.....

من با آهنگ های فوق العاده ی Yanni, Modern Talking , Backstreet Boys , Westlife و... خیلیای دیگه بزرگ شدم و این طرفداریم ادامه پیدا کرد تا رسیدم به Super Junior.

من واقعا دوسشون دارم ...نه از اون دوست داشتنا که فقط عاشق قیافه یا لباس یا هیکلشون باشم....دوستام منو میشناسن من به خاطر ظاهر طرفدار هیچکسی نیستم و نخواهم شد....برای من هنر افراد، کارشون و از همه مهمتر برای خواننده ها صداشونه!

یه مثال میزنم ، از نظر خیلی ها مایکل به خاطر جراحی های بینیش یا پوستش و... بی تعارف بگم،زشت بود یا چندبار تو صورت و جلوی روی من گفتم چندش آور بود اما من همیشه دوسش داشتم و دارم چون هنر و خوانندگی توی وجودش بود...چون با علاقه برای طرفداراش کار میکرد..ساده بگم تو کارش وجدان داشت!یا حتی یانی آدمی که بدون دونستن یه نت موسیقی چنین آهنگایی میسازه قابل ستایش و احترام نیست.؟؟ دوست داشتنی نیست؟

این جنس دوست داشته از سر احترام و توجه به درون افراده نه ظاهرشون نه هیکل و قیافشون نه لباسشون ........و لغت آخر که لپ مطلبه نه از سر هوس!ولی کشور ما فکر میکنه من و امثال من ظاهرشون و قیافشونو دوست داریم!فکر میکنه من و امثال من منتظریم
تا اونا رو تو ایران ببینیمو از راه به در بشیم .....شایدم حتی فکرای بدتر که دیگه من الان به ذهنم نمیرسه چون تا حالا بهش حتی فکرم نکردم!

این دل منو شکسته....اینکه ما طرفدارای سوجو با تمام علاقمون که میگم همش از سر احترام و درک استعدادها و البته لذت بردن از صداشونه،براشون از وسایل سنتی و قشنگ و دوست داشتنی اصفهان و یزد میفرستیم و از این راه بهش ابراز علاقه میکنیم و یه جوری میگیم بابا ما هم طرفدارتونیم و خب اونا تنها فقط میتونن بگن ازتون ممنونیم....حق هم دارن چطوری دیگه میتونن تشکر کنن....راه دیگه ای نیست! یا بهتره بگم تمام راه ها رو بستن!

واقعا دلم شکست وقتی فهمیدم بچه های سوجو گفتن ما میخوایم بیایم ایران و میتونیم تو ایران طرفدار زیاد داریم ولی دولت ایران به ما این اجازه رو نمیده...!!!

واقعا فهمیدم ایرانی بودن غرور داره افتخار داره...ملتی با اینهمه پیشینه و تاریخ غنی...من عاااشق ایرانم....ولی...ولی ایرانی بودن گاهی اوقات دلم میشکنه..ناراحت کننده هم هست...اذیت هم میکنه!

من امشب وقتی اینا رو فهمیدم گریه کردم....دلم شکستت و گریه کردم و از خودم پرسیدم چون من فقط یه دختر ایرانیم؟!؟!

به خداااا این ظلمه!

خیلی کشورای دیگه هم هستن که مسلمون توشون هست ولی سوجو به کشورشون میره و اونا هم به کنسرت میرن و راحت برمیگردن...کشورایی که مسلمونیشون از ماها هم خیلیییییییییییییییی بهتر و با اعتقاد بیشتره ولی دولتشون اینکارا رو نمیکنه!

هنوزم بغض دارم و به زور جلو گریه امو گرفتم......!!

ولی همینم که سوجو داره به خاطر الفای ایرانیش به ترکیه میاد،البته اینطور که من فهمیدم،خودش خیلیه و ازشون ممنونم ولی حتی این هم برای من هیچ فرقی نمیکنه و اوضاع برای من مثل قبل هس چون من نمیتونم برم خارج از ایران و خانوادم هم بهم همچین اجازه ای نمیده!

خیلی خیلی خیلی دلم گرفته....چون تحمل ظلم خیلی سخته و سخت تر اینکه نمیتونی حرفی هم بزنی چون از نظر همه اینکه نتونن به ایران بیاین یه امر کاملا موجه و قابل قبولیه....

فقط خواستم اینارو بگم دلم خالی شه ولی بازم دلم پره!

با تمام وجودم میگم من هنوزم طرفدرا super junior هستم و براشون آرزوی موفقیت میکنم حتی اگه نتونم ببینمشون....


[ چهارشنبه 23 مرداد 1392 ] [ 10:23 ب.ظ ] [ مهتا ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • آوازک